כתבו עלינו

כתבות רבות נכתבו על התכנית השיקומית של "לרקוד את החיים". חלקם מאמרים מקצועיים אודות התוכנית שכתבנו אנחנו וחלקם פרסומים שכתבו אחרים ונועדו להפיץ את המידע בקרב מתמודדים ומשתתפים פוטנציאלים בתוכנית השיקומית "לרקוד את החיים".

הריקוד כתרפיה

מחלת הפרקינסון מתאפיינת בתנועה איטית, בקושי להתחיל תנועה ובתקופות של קיפאון. מיכוון שהריקוד מתבצע, בדרך כלל, בליווי מוזיקה, הוא מהווה גירוי חיצוני העוזר לחולי פרקינסון להתחיל תנועה ולשמור על קצב בתנועה.

לכתבה המלאה

רוקדים את החיים – כתבה

לראשונה ברמת השרון: בשיתוף של מינהל גיל הזהב ומגוונים "אלון", נפתח חוג רקודים סלוניים ולטיניים לפי תוכנית ייחודית, המותאמת לאנשים המתמודדים עם מחלת פרקינסון, בעיות יווי משקל ובעיות נוירולוגיות. פורסם בקול ברמה פברואר 2016

לכתבה המלאה

כנגד כל הסיכויים

במהלך תקופה של כשנה ורבע נאספו נותחו נתונים מכ- 100 משתתפים. התוצאות הוכיחו, שכבר אחרי שלושה חודשי אימון קיים שיפור מובהק בכל המבדקים התפקודיים.

לכתבה המלאה

פרס גליקמן לתוכנית "רוקדים את החיים++"

תוכנית "רוקדים את החיים++" של מינהל גיל הזהב ומגוונים אלון, המציעה מגוון חוגים למתמודדים עם פרקינסון, מחלות נוירולוגיות ובעיות שיווי משקל זכתה בפרס על איכות ומצויינות בפיתוח שירותים לאוכלוסיות מבוגרות. התפרסם במגזין דורות ספטמבר 2018

לכתבה המלאה
סל קניות
דילוג לתוכן