הדרכה פרקטית לטיפול בריקוד לפיזיותרפיסטים

קורס עמותה 2, בסטודיו למחול "זוהר", הוד השרון, ינואר 23

קורס נוסף התקיים בסטודיו למחול "זוהר", בהוד השרון, והמשתתפים בו קיבלו שפע של כלים פרקטיים לשילוב הפיזיותרפיה בתהליכי השיקום של המטופלים. הצוות המקצועי המוביל של תוכנית "רוקדים את החיים" לימד את המטפלים טכניקות חשובות לשילוב תרגילים פיזיותרפיים בכוריאוגרפיות, מגוון ריקודים סלוניים ואת האמצעים הקיימים לרשותם לשילוב המוזיקה והכוריאוגרפיה לצורך טיפול בתנועה למבוגרים ולאנשים שמתמודדים עם בעיות של שיווי משקל ויציבות.

רוקדים את החיים, קורס הכשרה, טיפול בתנועה ומוסיקה למבוגרים

טיפול בתנועה – והתגובות החיוביות

רבים מן המשתתפים בקורס זה, ובקורסים האחרים של תוכנית "רוקדים את החיים", שיתפו כי את הידע הרב שקיבלו הם מיישמים בעבודתם ואף החלו לעשות זאת במהלך ההכשרה. המטופלים, שנהנים משיטות ייחודיות של טיפול בריקוד ותנועה, נהנים משיפור ניכר בתפקוד הגופני, מיציבה משופרת ועד להקלה על תסמינים כמו אי יציבות בהליכה או נפילות.

טיפול חדשני לחולי פרקינסון

בזכות ההכשרה המקיפה, משתתפי הקורס יודעים להציע מענה רחב ומדויק, המותאם למידותיו של כל מטופל, גם במסגרת הטיפול הפרטני ו/או קבוצתי. כך הם מעבירים הלאה את הכוח הגדול של הריקוד והתנועה, מעודדים את המטופלים לזוז הרבה יותר והופכים את ההליך השיקומי לחוויה מופלאה, מרתקת ואפקטיבית הרבה יותר.

תגובות המשתתפים:
  • תודה רבה על קורס כל כך משמעותי.  האנרגיות החיוביות של כולכן ליוו אותי הביתה ולא נתקעתי בשום פקק🤗 שבת שלום
  •  אשמח מאד להיפגש שוב ושוב וללמוד עוד ועוד
רוקדים את החיים, קורס הכשרה, פרקינסון טיפול טבעי
דילוג לתוכן