קורס טיפול טבעי בפרקינסון

קורס שני, ינואר 2019

בתוכנית ההכשרות נכללות הדרכות שונות ומגוונות, המתפרשות על פני יומיים וכוללות התנסות מעשית של המשתתפים. בקורס השתתפו פיזיותרפיסטים, מטפלים בתנועה ומורים למחול. במסגרת הקורס הם רוכשים ידע נרחב בנושא הטיפול הפיזיקלי במחלות פרקינסון, וכן בבעיות הקשורות בשיווי משקל. זאת באמצעות ריפוי בריקוד ותנועה, ובפרט באמצעות המחול השיקומי, אשר השפעותיו על היציבה, על שיווי המשקל ועל תסמיני המחלה רבות וחשובות.

רוקדים את החיים, קורס הכשרה, מטפלת בתנועה

לומדים ריפוי בתנועה באופן מקיף

כדי לאפשר למשתתפים ולמשתתפות להציע כלים פרקטיים ואפקטיביים להתמודדות עם בעיות פיזיולוגיות שונות, קורס מעשי זה מתמקד באופן ייחודי בתכנון ובבניית מערכי שיעור, הדרכת מחול והתאמת מקצב המוזיקה למטרות טיפוליות שונות. כך, המשתתפים יודעים עם תום ההכשרה כיצד לתכנן שיעורים בצורה טובה ונכונה, על פי העקרונות של תוכנית "רוקדים את החיים" ובשני ריקודים נבחרים.

הדרכה פרקטית לטיפול בתנועה ובמחול

בוגרות ובוגרי הקורס רוכשים ידע בעל ערך רב, תרגול ופרקטיקה, וכך הם מעשירים את ארגז הכלים ומשלבים בו מיומנויות של הדרכת מחול. מיומנויות אלה נדרשות באופן מיוחד כדי להעניק את המענה האידאלי לגברים ולנשים אשר חיים עם אתגר פיזי או זקוקים לכלים לצורך לשיפור התפקוד היומיומי הפיזי ואף שיפור יכולות קוגניטיביות.

תגובות המשתתפים:
  • שאפו ענק יוליה וריטה. הייתן מקסימות 🙂🙂
  • יוליה וריטה היה אתמול יום מלמד,מענין,מרחיב את הלב והראש. תודה. כבר מחכה לשבוע הבא
  • ריטה, היה נהדר. סדנא מקצועית וחוויה נהדרת.  כל הכבוד לשתיכן!!
דילוג לתוכן