יום השתלמות ריפוי בתנועה

יום הכשרה למדריכים קליניים לוינשטיין, ינואר 2019

אל המתנ"ס ברמת גן הגיעו מטפלים ומדריכים קליניים, ליום העשרה מרתק שכלל הרצאות וסדנאות, והרבה מאוד תנועה. הייתה זו הזדמנות נהדרת עבור אנשי המקצוע להכיר לעומק את הכלי הטיפולי, ולהציע להם רעיונות ייחודיים לטיפול אפקטיבי ומדויק. הם למדו על החיבור המופלא בין הריקוד והתנועה להתמודדות עם חוסר שיווי משקל בהליכה, ואיך כוריאוגרפיות שונות יכולות לסייע גם בשיפור היציבה, בשליטה על תסמיני מחלת הפרקינסון ובכלל, ככלי לטיפול בתנועה למבוגרים.

רוקדים את החיים, יום השתלמות מקצועי לטיפול בריקוד

טיפול בתנועה למבוגרים – בדרך יצירתית

רוקדים את החיים, יום השתלמות מקצועי לשיפור יכולות קוגניטיביות

במהלך יום ההשתלמות נחשפו המטפלים לתשוקה האדירה של צוות "רוקדים את החיים", וליכולת של הריקוד להעניק כוח רב למטופלים. הוא תורם באופן ניכר למצב הרוח, מסייע להם ליצור קשרים חברתיים ומייצר עבורם פעילות גופנית חיונית, וכל זאת לצד היתרונות הבריאותיים שלו והשפעותיו על היציבה, הגמישות, שיווי המשקל ואף התרומה שלו לשיפור יכולות קוגניטיביות.

העשרה בנושא טיפול בתנועה ומחול

עבור אנשי ונשות המקצוע, ימי השתלמות הם כלי להעשרת ארגז הכלים המקצועי, ואין ספק כי יום השתלמות זה השיג את המטרה. בזכות ההתנסות המעשית בסדנאות לצד מטופלים המנוסים בריקוד, המדריכים הקליניים קיבלו ידע נרחב ומגוון רחב של תרגילים וכוריאוגרפיות אשר משמשים אותם עד היום בתוכניות הטיפול השונות. 

דילוג לתוכן