פותחים את הקיץ בצעדי ריקוד

אירוע קיץ פתח תקווה 2022

לכבוד סוף השנה, ולרגל פתיחת הקיץ, התקיימה מסיבה גדולה ומלאת קצב ואנרגיות לכלל הסניפים של "רוקדים את החיים". במסגרת שיתוף הפעולה הייחודי עם עמותת פרקינסון, התקיימו גם הרצאות מרתקות של מיטב המומחים לצד כיבוד עשיר והמון ריקודים ותנועה. פרופסור חגי ברגמן שיתף מהניסיון שלו על מחלת הפרקינסון וניתוחי מוח, ומן הצד השני הציגה פרופסור טטיאנו גורביץ' חידושים בטיפול בפרקינסון.

רוקדים את החיים, אירוע קיץ, טיפול בתנועה ומחול למבוגרים

טיפול בתנועה לקצב המוזיקה

הצוות המקצועי של "רוקדים את החיים" הופיע בפני המשתתפים הרבים, וזאת בנוסף למופע של ילדים רקדנים ושל זוג ייחודי המורכב מרקדן מקצועי ורוקד מתחיל. אליהם הצטרפו בהמשך גם אורחי האירוע, שעלו אל הרחבה והתנועעו לקצב המוזיקה. שילוב מרהיב זה בין הרצאות לבין תנועה, בין שיח לבין ריקוד, הוא שילוב שהפך את האירוע לחגיגה אמיתית מלאת תוכן וקצב.

רוקדים את החיים, אירוע קיץ, מטפלת בתנועה

התרומה הגדולה של הריקוד

מעל לכל, אירוע זה שב ומוכיח עד כמה הריקוד עוצמתי ומרגש, וכמה השפעה יש לו על הבריאות הפיזית והמנטלית שלנו גם יחד. המוזיקה שעודדה את כולם לקום מהכיסאות ולהזיז את הגוף, הקבוצה שיצרה חיבורים מופלאים והידע העשיר שניתן במהלך האירוע, כל אלה הבטיחו מסיבת קיץ אמיתית שהריקוד מקבל בה את מלוא תשומת הלב, ואת הבמה שהוא כה ראוי לה.

רוקדים את החיים, אירוע קיץ, עמותת פרקינסון, פרקינסון טיפול חדשני
דילוג לתוכן