יתרונות מחול שיקומי לגיל השלישי ולמתמודדים עם חוסר שיווי משקל

הרצעה ב"מרכז שיקום בית רבקה" בפתח תקווה, ינואר 2024

הרצאה וסדנה בנושא יתרונות המחול השיקומי לגיל השלישי ואוכלוסייה המתמודדת עם חוסר שיווי משקל, עבור צוות הפיזיותרפיסטים של מרכז השיקום בית רבקה, בפתח תקווה, ינואר 2024. התארחנו בישיבת הצוות השבועית של מרכז והצגנו הרצאה הסוקרת את המחקרים הקליניים מה25 שנים אחרונות. יתרונות המחול השיקומי לאוכלוסייה מבוגרת המתמודדת עם קשיים בתנועה ושיווי המשקל.

כנס יתרונות המחול השיקומי לגיל השלישי ואוכלוסייה המתמודדת עם חוסר בשיווי משקל - תוכנית "רוקדים את החיים"

הרצאה לצוות הפיזיותרפיסטים "מרכז שיקום בית רבקה על התוכנית "רוקדים את החיים"

איזה כיף היה לפתוח את השנה החדשה יחד עם צוות הפיזיותרפיסטים המקסים של "מרכז השיקו בית רבקה". מאוד מרגש את יוליה גמרמן, לבקר שוב את המקום בו הייתה סטודנטית, לפני כ-20 שנה, בהיותה סטודנטית עשתה את ההתנסות המעשית שלה במחלקת השיקום של "מרכז שיקום בית רבקה". היום הגעיה להעביר הרצאה לצוות הפיזיותרפיסטים על התוכנית "רוקדים את החיים"

אנשי הצוות התנסות בתרגילים מעולם המחול השיקומי, תרגילים המותאמים לאנשים בשלבי שיקום שונים לפי היסודות של תוכנית "רוקדים אצת החיים.

כנס שיפר יציבה ושיווי משקל - "רוקדים את החיים”

ייחודיות תוכנית "רוקדים את החיים"

התכנים לתוכנית "רוקדים את החיים", נבנו תוך מחשבה רבה וניתוח מעמיק שערכו ריטה בינדר אלימלך ויוליה גמרמן, לאורך שנות עבודתן והניסיון הרב שצברו בדרך, זאת במטרה לתת מענה מדויק לקשיים השונים האופייניים לגיל השלישי.

במהלך התוכנית, הצוות עורך מעקב מקצועי ע”י פיזיותרפיסטית מוסמכת, שמנתרת אחר המצב התפקודי של כל משתתף בתוכנית. מטרת המעקב היא לזהות את הקשיים התפקודיים והאינדיבידואליים של כל משתתף ולבנות עבורו תוכנית אימונים פרטית המותאמת לצרכים האישית והמשתנים בין מטופל למטופל.

כנס יתרונות המחול השיקומי - "רוקדים את החיים"
דילוג לתוכן